Čo je SEO?

SEO (Search Engine Optimization je v podstate správne nastavenie a formovanie obsahu stránky tak, aby prehľadávače ako Google, Bing či iné, dokázali Vašu stránku správne prečítať a podľa jej obsahu ju zaradia medzi ostatné vo vyhľadávači. Ide o online marketingový nástroj, ktorý Vám pomôže dať do popredia Vaše produkty alebo služby vo vyhľadávačoch ako Google, Bing a iných.

SEO Optimalizácia

Výhody SEO Optimalizácie:

Popredné miesta vo vyhľadávačoch

Väčšia návštevnosť Vašej stránky

Viac potenciálnych zákazníkov

Rastúce povedomie o Vašej firme či značke

Zvýšený záujem o Vaše produkty a služby

Mám záujem

Ako začať?

Oblasť SEO optimalizácie si vyžaduje mnoho času. Tak ako sa zo dňa na deň nestanete miliardárom, tak ani pri SEO optimalizácii výsledky nie sú hneď viditeľné. Pri využívaní tohto nástroja online marketingu, je potrebná správna komunikácia a výsledky sa dostavia až po určitom čase. Tento horizont nie je možné presne určiť, nakoľko je každé odvetvie iné. V prípade, ak chce zákazník dosiahnuť vynikajúce výsledky, je potrebná dlhodobá spolupráca.

SEO začiatok

Dôležité otázky na začiatok

Názov spoločnosti a www adresa?

Cieľ, ktorý chcete dosiahnuť SEO Optimalizáciou?

Kto je Vaša konkurencia?

Kto je Vaša cieľová skupina?

Viete popísať Vaše konkurenčné výhody?

Viete určiť relevantné kľúčové slová?

Poďme si to zopakovať

Vo svete online podnikania potrebuje každý podnikateľ obsadzovať popredné miesta vo vyhľadávačoch ako Google, Bing či iných. Ak máte záujem o rastúci počet návštevníkov a potenciálnych zákazníkov na Vašej stránke, SEO optimalizácie je pre Vás tým správnym riešením. Zameriavame sa na maximalizáciu ziskov našich zákazníkov, vďaka optimalizovaniu webovej stránky, prostredníctvom aktuálne najrozšírenejšieho CMS systému - Word press.

Pozrite si naše SEO služby nižšie:

SEO audit

Ako prvý krok vždy odporúčame SEO analýzu, ktorá odhalí chyby, ktoré môžu spôsobovať Váš neúspech vo vyhľadávačoch. Po odhalení chýb sa dohodneme na nasledovnom postupe. Nepodceňte správnu analýzu web stránky (obsah, kľúčové slová či zdrojový kód). Všetky tieto súčasti sú veľmi dôležité a aj keď ich zákazník nevidí, pre vyhľadávače sú tieto údaje najpodstatnejšie.

Cena od 189€

Mám záujem

SEO konzultácia

Konzultácie v oblasti SEO optimalizácie je možné realizovať aj cez Skype alebo telefonicky. Stačí keď nám mailom pošlete adresu stránky, ktorú by ste potrebovali odkonzultovať a my Vás po preštudovaní problému budeme spätne kontaktovať.

Cena 30€ / zač.hod

Mám záujem

Malá kampaň

Optimalizácia existujúcej web stránky + registrácia vo všetkých dostupných SEO katalógoch.

Cena 300€

Mám záujem

Veľká kampaň

Optimalizácia existujúcej web stránky + registrácia vo všetkých dostupných SEO katalógoch. Založenie a spravovanie profilu firmy na sociálnych sieťach a uverejnenie PR článku.

Cena 400€

Mám záujem

Veľká kampaň +

Vytvoríme a zverejníme PR články obsahujúce odkazy na Váš web, ktoré napomáhajú pri zlepšovaní pozície vo vyhľadávači a sú tak veľmi prospešné pre celkové SEO. Táto kampaň sa zameriava hlavne na zvýšenie návštevnosti webu a zlepšenie povedomia o značke. Súčasťou kampane je takisto aj PPC reklama.

Cena 600€

Mám záujem

Priebežné SEO

Z dôvodu neustálych zmien v algoritmoch a spôsobe určovania pozícii vo vyhľadávačoch, je priebežné SEO jedna z najlepších služieb. Nielenže sa dlhodobo pridáva nový obsah, ale takisto sa upravuje aj obsah, ktorý je starší, čím sa skvalitňuje celkové SEO. Vďaka tomuto spôsobu je možné dlhodobo udržiavať Vašu výhodnú pozíciu vo vyhľadávačoch. Celková suma za túto službu je pri tom oveľa nižšia, ako pri nárazových kampaniach.

Cena od 239€

Mám záujem